Metro na lince B mezi Smíchovským nádražím a Florencí v centru Prahy v obou směrech nejezdí, ve stanici Anděl dnes časně ráno srazila souprava člověka. Vyplývá to z informací na webu pražského dopravního podniku. Dopravce posílil provoz tramvajové linky 3, která jezdí odklonem a cestující ji mohou využít místo zastavené podzemní dopravy.